Karolina Strączek z klasy 2e | Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2023/2024 | wychowawca: mgr Aneta Depczyńska |
Piotr Plezia z klasy 2a | Stypendium Ministra Edukacji i Nauki za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2022/2023 | wychowawca: mgr Monika Skucińska / Andrzej Witkowicz |
Kwalifikacja do finału na szczeblu światowym
Zespół X Racing | Zawody F1 in Schools | mgr Andrzej Pękala |
III miejsce
Michał Szczerba z klasy Ig | Konkurs Wymowy Niemieckiej „Sprich dich aus!” | mgr Izabela Cenzorowska |
I miejsce w stylu standard, tytuł Mistrzów Polski w stylu standard, klasa sportowa A
Katarzyna Babraj z klasy 4d | Mistrzostwa Polski Klas CBA PTT w Garwolinie | inicjatywa pozaszkolna |
awans do finału
drużyna XLO w składzie: Barbara Sondej z klasy1a, Patryk Kawa z klasy 2a, Jan Lamik z klasy 3a, Filip Niedziałkowski z klasy 3a | Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich | mgr Paulina Dominik
mgr Karolina Jedynak |
6 miejsce w Krakowie
Szkolna Drużyna Chłopców | Licealiada Chłopców w Koszykówce | mgr Miłosz Kościelny |
3 miejsce w etapie rejonowym
Weronika Wilk z klasy 2c | XXXI Ogólnopolska Olimpiada Zdrowia PCK | mgr Barbara Durmała |
kwalifikacje do etapu okręgowego Małgorzata Doroszuk, Michalina Wachulska, Kalina Zielniok z klasy 1b | Olimpiady Wiedzy o Mediach Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego | mgr Elżbieta Sanetra |
III miejsce w konkursie ogólnopolskim
Sebastian Marczykiewicz z klasy 3g | Geografia AI | mgr Joanna Kozub |
Udział w finale, wyróżnienia
Oliwia Badzińska z klasy 1a
Aleksandra Bartosz z klasy 2e | Rzekłbym dwa słowa…
Konkurs recytatorski wierszy W. Szymborskiej | mgr Lidia Wierzbicka |
udział w eliminacjach ogólnopolskich
uczniowie z klasy 4e:
Maciej Pazur, Magdalena Natkaniec
| Mistrzostwa Biznes i Zarządzanie | mgr Aneta Depczyńska |
na liście nagrodzonych
Julia Filipiak z klasy 3c | VIII Poetyckie Jaskółki | mgr Marzena Dąbrowa – Szatko |
wyróżnienie
Julia Filipiak z klasy 3c | Małe Źródło - edycja III,
konkurs literacki
| mgr Marzena Dąbrowa – Szatko |
kwalifikacja do etapu okręgowego
Franciszek Golonka 2c Michał Kolka 2c, Natalia Stępień 3c, Dominika Stypuła 3c, Karol Lach 3g, Weronika Stypuła 3g | Olimpiada Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego | mgr Irena Lenart
mgr Katarzyna Tynor |
nagroda
Julia Filipiak z klasy 3c | Prawda jest ciekawa
konkurs literacki | mgr Marzena Dąbrowa – Szatko |
kwalifikacja do etapu okręgowego
Kinga Postołek 2d
Janek Morek 4d | Olimpiada Wiedzy o Żywieniu | mgr Katarzyna Kuszneruk – Pajorska
mgr Dorota Jagocka |
kwalifikacja do etapu okręgowego
Jan Szewczyk i Benedykt Czarnik z klasy 3a
| Olimpiada Solidarności | mgr Paulina Dominik |
III miejsce w finale
zespół uczniów z klasy 4e:
Maciej Pazur, Aleksandra Zięba, Magdalena Natkaniec | Manager Roku Małopolski | mgr Aneta Depczyńska |
Kwalifikacja do etapu okręgowego
Jan Lamik z klasy 3a
| Olimpiada Historyczna | mgr Paulina Dominik |
Kwalifikacja do etapu okręgowego
Zuzanna Wolas z klasy 3b
Kaja Kornajew z klasy 2b
Kacper Ściborz klasy 3e
| Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | mgr Ewa Zemanek/
mgr Cecylia Czopek/
mgr Monika Skucińska/ |
Kwalifikacja do II etapu
Jakub Tomera z klasy 2e
Róża Drzewniak z klasy 2b | Olimpiada Geograficzna | mgr Aneta Depczyńska |
Kwalifikacja do etapu okręgowego
Martyna Lelito z klasy 1a
Szymon Bialik 3c
Dominika Tacik z klasy 4a
| Olimpiada Znajomości Afryki | mgr Aneta Depczyńska
mgr Joanna Kozub |
Piotr Plezia z klasy 2A
zwycięzca Pucharu Polski | Puchar Polski K1 Rules - juniorów młodszych, juniorów starszych oraz seniorów w kickboxingu, organizowany przez Polski Związek Kickboxingu. (Starachowice 20 - 22.10.2023 r.) | inicjatywa pozaszkolna |
kwalifikacja do finału
zespół uczniów z klasy 4e:
Maciej Pazur, Aleksandra Zięba, Magdalena Natkaniec
| Manager roku 2023 | mgr Aneta Depczyńska |
Hanna Kaczmarczyk z klasy 2f
Aleksandra Kowalik z klasy 2c
Kwalifikacja do zawodów wojewódzkich
3 miejsce w stylu dowolnym i motylkowym | Krakowska Licealiada Młodzieży
zawody pływackie | mgr Ewa Stefańska |
Kwalifikacja do II etapu
Uczniowie klasy 2c: Franciszek Golonka, Michał Kolka;
uczniowie klasy 2d: Julia Hardek, Emilia Steczko;
uczniowie klasy 3c: Natalia Stępień, Dominika Stypuła;
uczniowie klasy 3d: Nela Buchwald, Bartosz Kuska;
uczniowie klasy 3g: Karol Lach, Weronika Stypuła | Ogólnopolska Olimpiady Wiedzy Chemicznej organizowana przez Uniwersytet Jagielloński | mgr Katarzyna Tynor
mgr Irena Lenart |
IX miejsce
drużyna w składzie: Zofia Stoch 1b, Michalina Szmyt 1d, Julia Suzanowicz 2b, Barbara Pająk 2e, Eryk Bąk 3e, Jan Szewczyk 3a i Konrad Gacek 2e | Bieg Sztafetowy „O Szablę Kapitana Antoniego Stawarza" | mgr Wioletta Wójcik |