• Wysokie wyniki naszych biegaczy - Licealiada

• Z przyjemnością informujemy o sukcesie naszych uczennic: Karolina 1a, Maria 1c, Zofia 2c, Michalina 2d, Barbara 3e i Julia 4b, które zdobyły 5 miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w ramach "Licealiady". W kategorii dziewcząt w biegach sztafetowych wzięło udział 26 krakowskich szkół średnich.

Dziękuję również naszym chłopcom, którzy zdobyli 10 miejsce na 32 startujące szkoły średnie. Skład męskiej sztafety X LO to: Szymon 1f, Michał 2e, Szymon 2g, Piotr 3a, Szymon 3g, Feliks 4a i Jakub 4d.

Gratuluję i życzę sukcesów na kolejnych zawodach biegowych.

Wioletta Wójcik – opiekun szkolnej reprezentacji

• Rozpoczęcie roku szkolnego

• Podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego uczennice i uczniów klas pierwszych powitała pani Dyrektor Tamara Cieśla. Głos zabrał również przewodniczący szkoły - Oskar: "Będąc szczerym trochę wam zazdroszczę, trochę chciałbym być na waszym miejscu, bo macie zupełnie czystą kartę na której możecie zapisać praktycznie wszystko. Dlatego cieszcie się tym czasem i cieszcie się tą szansa. Powodzenia."
              Uroczystość uświetnił zespół muzyczny Decima con passione.

Wszystkim nauczycielom, uczennicom i uczniom życzymy satysfakcji i przyjemności wspólnego zdobywania wiedzy w Dziesiątce!

• X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej
          ul. Wróblewskiego 8